Конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств

Дата: 03.08.2020 12:36

03 серпня 2020 року Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу відкриває черговий конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств Донецької, Луганської та окремих районів Запорізької областей (Бердянський, Приморський, Приазовський, Оріхівський, Гуляйпільський, Якимівський, Більмацький, Мелітопольський, Токмацький, та міст Бердянськ, Мелітополь, Токмак).

З метою надання детальної інформації та практичних рекомендацій щодо підготовки бізнес-планів, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) планує провести одноденні тренінги:

-5 серпня у м.Токмаку - для консультантів з підготовки бізнес-планів з Запорізької області;

-6 та 7 серпня у м.Токмаку - для агровиробників - учасників конкурсу з Запорізької області;

-13 серпня у м.Краматорську - для агровиробників - учасників конкурсу та консультантів з підготовки бізнес-планів з Донецької області;

-14 серпня у м.Сєвєродонецьку - для агровиробників - учасників конкурсу та консультантів з підготовки бізнес-планів з Луганської області.

Анкети учасника приймаються не пізніше: 3 серпня - по Запорізькій області; 6 серпня - Донецькій області; 7 серпня - по Луганській області.