Комунальна установа

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Фото без описувул.Слободчикова, буд.13, с.Михайлівка Запорізького району Запорізької області, 70030

Фото без описуky.sosialna.assistance@ukr.net

Центр надання соціальних послуг Михайлівської сільської ради діє на підставі Статуту затвердженого рішенням Михайлівської сільської ради №47 від 04.07.2019.

Центр утворено для виконання відповідних державних і місцевих програм соціального захисту населення, надання якісних соціальних послуг та надання соціальних послуг особам (сім’ям), які перебувають у складних життєвих обставинах, не можуть самостійно їх подолати та потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.

Ми діємо на принципах адресності та індивідуального підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості, конфіденційності та відповідальності за дотримання етичних і правових норм.