Відділ соціального захисту населення

Відділ соціального захисту у фейсбуці

Задля забезпечення якісного соціального захисту населення на території Михайлівського ОТГ 4 січня 2019 року при виконавчому комітеті Михайлівської сільської ради утворено відділ соціального захисту населення.

У відділі працює 4 спеціаліста, які в межах своїх повноважень обслуговують усі пільгові категорії населення. Спеціалісти вказаного відділу проводять прийом документів у жителів громади для призначення всіх видів соціальної підтримки у вигляді житлових субсидій, пільг, соціальних допомог, послуг та інших виплат передбачених державою, та передають до управління соціального захисту і/або територіального центру соціального обслуговування населення з метою подальшого їх опрацювання.

В межах чинного законодавства та своєї компетенції відділ сприяє в:

• роботі з надання пільг пенсіонерам, інвалідам, ветеранам війни та праці, одиноким непрацездатним громадянам;

• наданню державної допомоги сім`ям з дітьми, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, а також інших видів державної допомоги відповідно до вимог чинного законодавства;

• в одержанні документів, необхідних для призначення окремих видів допомоги;

• розглядає звернення громадян, надає консультації та роз’яснення в межах своєї компетенції.

Відділ розробляє та організовує виконання комплексних програм для соціально незахищених верств населення. На сьогодні за укладеними угодами налагоджена співпраця з: Управлінням соціального захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації, КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Вільнянської районної державної адміністрації та управлінням Пенсійного фонду України.

Фото без описуПОЛОЖЕННЯ про відділ соціального захисту населення

Місце знаходження Дні прийому Контактні дані
вул.Слободчикова, буд.13, с.Михайлівка Запорізького району Запорізької області, 70030 (приміщення сільського будинку культури, 2 поверх) понеділок, середа з 9:00-12:00

sozzahist@ukr.net