Обласний конкурс «Батько року»

Дата: 16.07.2018 13:34

Відповідно до Комплексної обласної програми та розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації №24 від 30.01.2017 року, на початку вересня відбудеться підведення підсумків обласного конкурсу «Батько року».
Конкурс проводиться з метою підвищення ролі батька у вихованні та розвитку дитини, популяризації сімейних цінностей та відповідального батьківства, а також формування позитивної думки в суспільстві щодо гармонійного поєднання статусів гарного успішного сім’янина та успішного чоловіка, який плідно працює у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізької області.
Учасниками конкурсу можуть бути чоловіки, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя області.
Конкурс проводиться у номінаціях:
Батько року – справжній козак;
Батько – працівник галузі металургії;
Батько – рятівник;
Батько – військовослужбовець, працівник Збройних Сил України;
Батько – представник місцевих органів виконавчої влади;
Батько – працівник органів місцевого самоврядування;
Батько – громадський діяч;
Батько – керівник підприємства;
Батько – працівник агропромислового комплексу;
Батько – працівник освіти і науки;
Батько – працівник охорони здоров’я;
Батько – працівник культури та мистецтва;
Батько – спортсмен;
Батько – працівник засобів масової інформації;
Батько – працівник правоохоронних, судових органів, нотаріату та адвокатури;
Батько – працівник сфери соціального захисту населення;
Батько – волонтер.
Подання має включати:
-стислу біографію учасника конкурсу;
-відомості про внесок в зміцнення обороноздатності держави, соціально-економічний та культурний розвиток Запорізької області;
-досягнення Всеукраїнського та Міжнародного рівня;
-перелік нагород, відзнак, особливих заслуг;
-фото учасника.
Відомості про учасників конкурсу подаються  із урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».
Подання надаються в термін до 09.08.2018 року до виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області за адресою 70030, вулиця Слободчикова, будинок 17 село Михайлівка Вільнянського району Запорізької області. Телефон для довідок: 93-1-25, 0630589693