Повідомлення від Запорізької обласної державної адміністрації щодо сільськогосподарського обладнання

Дата: 21.08.2018 11:54

Відповідно до доручення КМ України, для успішного та якісного збереження та переробки урожаю з виготовлення комбікормів для тваринництва (осінь 2018), ПрАТ «Хорольський механічний завод» виготовляє для Українських аграріїв машини і технологічне обладнання по переробці зерна та виробництву комбікормів.

Підприємство постачає свою продукцію на ринок України та експортує її в 46 країн світу таких, як Латвія, Литва, Польща, Сербія, Болгарія, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Молдова, Узбекистан, Уганда тощо.

Обладнання виробництва ПрАТ «ХМЗ» внесено до Переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково 25% компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

Контактна інформація ПрАТ «Хорольський механічний завод»

Начальник відділу маркетингу та

реалізації замовлень