Увага! Конкурс!

Дата: 26.10.2018 12:14

Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності сільської ради з метою передачі в оренду.

Необхідно надати такі документи:
- заяву на участь у конкурсі;
- копію установчих документів претендента;
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки;
- копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, що надає право проведення незалежної оцінки майна;
- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати робіт подаються у запечатаному конверті з написом «Конкурсна пропозиція».

Термін виконання робіт по оцінці об’єкта – 10 календарних днів.

Документи надавати за адресою: 70030, Запорізька область, Вільнянський район, село Михайлівка, вулиця Слободчикова, будинок 17.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Телефон для довідок: (06143)93-2-83