Благодійний марафон до Дня Збройних Сил України 2018р.

Дата: 26.11.2018 17:35

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?·?±?????????? ?????»?? ???????°??????

За ініціативи обласної координаційної ради учасників АТО та за підтримки облдержадміністрації у Запорізькій області проводиться єдиний в Україні благодійний марафон до Дня Збройних Сил України в 2018 році, для надання адресної допомоги колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації.

Реквізити для участі в благодійному марафоні:

• одержувач коштів – громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО»
  • розрахунковий рахунок – 26003055740780 в АТ «Приватбанк»
  • код ЄДРПОУ банку – 14360570
  • код ЄДРПОУ організації – 41730055
  • МФО – 313399
  • призначення платежу – участь в обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади).