Увага! Конкурс на заміщення  вакантних посад!

Дата: 28.11.2018 14:17

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????????????? ???° ?·?°???????µ?????? ???°???°?????????? ???????°??!

Виконавчий  комітет Михайлівської  сільської ради  Вільнянського району  Запорізької області оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад (додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою):
1. головний спеціаліст з  питань молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайлівської сільської ради;
2. начальник відділу соціального захисту населення Михайлівської сільської ради;
3. головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Михайлівської сільської ради;
4. спеціаліст І категорії з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;
5. спеціаліст І категорії бухгалтер відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайлівської сільської ради;
6. спеціаліст І категорії бухгалтер;
7. начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Михайлівської сільської ради.

Вимоги до кандидата на посаду головний спеціаліст з  питань молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайлівської сільської ради:
-вміння працювати на  комп’ютері.

Вимоги до кандидата на посаду начальник відділу соціального захисту населення Михайлівської сільської ради:
-стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 3 років;
-вміння працювати на  комп’ютері.

Вимоги до кандидата на посаду головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Михайлівської сільської ради:
-вміння працювати на  комп’ютері.

Вимоги до кандидата на посаду спеціаліст І категорії з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання:
-вміння працювати на  комп’ютері.

Вимоги до кандидата на посаду спеціаліст І категорії бухгалтер відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайлівської сільської ради:
-стаж роботи за фахом не менше 2 років;
-вміння працювати на  комп’ютері.

Вимоги до кандидата на посаду спеціаліст І категорії бухгалтер:
-стаж роботи за фахом не менше 2 років;
-вміння працювати на  комп’ютері.

Вимоги до кандидата на посаду начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Михайлівської сільської ради:
-стаж роботи у соціальній сфері не менше 3 років;

Необхідно надати документи:
-заяву  про  участь  у конкурсі;
-заповнену особову  картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
-дві фотокартки розміром 4х6 см;
-копії  документів  про освіту,  підвищення  кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження  наукового  ступеня;
-копію документа, який  посвідчує особу;
-копію військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов?язаних);
-довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності);
-декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за минулий рік  за формою, передбаченою Законом  України «Про запобігання корупції».
Документи надавати за адресою: 70030, Запорізька область, Вільнянський район, село Михайлівка, вулиця  Слободчикова, будинок 17.
Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
Телефон для довідок: 0(6143)93-2-83