ПОВІДОМЛЕННЯ від 05 листопада 2018 року про результати конкурсу

Дата: 05.12.2018 13:49

Михайлівська сільська рада Вільнянського району Запорізької області повідомляє про результати конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів з метою передачі в оренду.

Назва об’єктів:

1. Частина нежилого приміщення котельні площею 225,4 кв.м. у с.Люцерна (с.Люцерна, вул.Дружби, буд.1а Вільнянського району Запорізької області).

2. Будівля аптеки у с.Михайлівка (с.Михайлівка, вул.Молодіжна, будинок 4 Вільнянського району Запорізької області).

Претендент отримав в результаті відкритого голосування конкурсної комісії наступні загальні оцінки:

Запорізька товарна біржа «Гілея» «за» – 5, «проти» – 0, «утримались» – 0.

Згідно з результатами відкритого голосування конкурсної комісії суб’єктом господарювання для проведення незалежної оцінки комунального майна, що відповідає критеріям конкурсного відбору є:  Запорізька товарна біржа «Гілея»

Голова комісії                                                              Л.І. Іваніків

Ознайомлений                                                    Директор Запорізької

товарної біржі «Гілея»