Михайлівська громада

Запорізька область, Запорізький район

Про тарифи на пасажирські перевезення

Дата: 06.12.2018 14:06
Кількість переглядів: 527

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???µ???µ?????·????

На сьогоднішній день регулювання тарифів на пасажирські перевезення на внутрішньо-обласних автобусних маршрутах загального користування державою не здійснюються (через зміни в законодавстві, які відбулися в 2015 році).

З метою не допущення створення соціальної напруги серед населення через необгрунтоване підвищення вартості проїзду, з 2015 року обласна державна адміністрація укладає з автоперевізниками додаткові угоди до договорів на перевезення пасажирів, якими передбачено верхній граничний рівень тарифів.

Від керівників автотранспортних підприємств, які працюють на внутрішньообласних маршрутах загального користування, надійшли звернення з проханням підвищити верхній граничний рівень тарифів, обумовлений договорами на перевезення пасажирів, з 0,60 грн./пас.км до 0,70 грн./пас.км у зв’язку з ростом складових собівартості перевезень, насамперед вартості паливно-мастильних матеріалів.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про автомобільний транспорт» тарифна    політика на автомобільному транспорті має задовольняти

підприємницький інтерес, забезпечувати розвиток автомобільного транспорту, сприяти збільшенню можливостей суб’єктів господарювання щодо забезпечення потреб споживачів у послугах, забезпеченню балансу між платоспроможним попитом на послуги та обсягом витрат на їх надання.

З метою приведення тарифів у відповідність до економічно обґрунтованих з автоперевізниками, що обслуговують внутрішньообласні автобусні маршрути загального користування, були укладені додаткові угоди до договорів на перевезення пасажирів, якими обумовлено верхній граничний рівень тарифів на рівні 0,70 грн./пас.км.

Підвищення граничного рівня тарифів означає збільшення діапазону для самостійного регулювання перевізником тарифів з урахуванням власних витрат та доходів.
 

Повний лист Запорізької обласной державної адміністрації - тут!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора