Увага! Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад !

Дата: 08.01.2019 13:43

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???°????????

Виконавчий  комітет Михайлівської  сільської ради  Вільнянського району  Запорізької області оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад (додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою):

Вимоги до кандидата на посаду начальник відділу-юрист юридичного відділу виконавчого комітету Михайлівської сільської ради:

-громадянство  України;

-вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;

-стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 3 років;

-володіння державною мовою;

-вміння працювати на  комп’ютері.

Необхідно надати документи:

-заяву  про  участь  у конкурсі;

-заповнену особову  картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-дві фотокартки розміром 4х6 см;

-копії  документів  про освіту,  підвищення  кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження  наукового  ступеня;

-копію документа, який  посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов?язаних);

-довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності);

-декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за минулий рік  за формою, передбаченою Законом  України «Про запобігання корупції».

Документи надавати за адресою: 70030, Запорізька область, Вільнянський район, село Михайлівка, вулиця  Слободчикова, будинок 17.

Термін прийняття документів30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Телефон для довідок: 0(6143)93-2-83