Повідомлення від товариства «ДНІПРОРЕГІОНГАЗ»

Дата: 22.02.2019 22:48

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????°???????????? ?«????????? ??? ?????????????????»

Шановний абонент!

Повідомляємо про те що, Товариство з обмеженою відповідальністю «ДНІПРОРЕГІОНГАЗ» є спеціалізованим підприємством яке має необхідну матеріально-технічну базу, спецтранспорт, спеціалізоване обладнання та усі необхідні дозволи для транспортування і зберігання скрапленого газу та забезпечення населення у балонах. Наше підприємство завжди і своєчасно проводить перевірку, ремонт і випробування балонів, по всім вимогам і нормам діючого законодавства, для забезпечення вашої безпеки. Всі наші абоненти можуть розраховувати на підтримку та обслуговування кваліфікованої аварійно-диспетчерської служби 104, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Аварійні виклики виконуються безкоштовно. В зв'язку з частими нещасними випадками при використанні балонів: ПОПЕРЕДЖАЄМО ВАС!

ТОВ «Дніпрорегіонгаз» не несе відповідальність за якість скрапленого газу, справність балонів та вашу безпеку при придбанні товару у інших постачальників.

З повагою команда «ДНІПРОРЕГІОНГАЗ».

Контактні особи щодо доставки скрапленого газу згідно заявок: ст. майстер ДДРСГ Гаран Олена Сергіївна 067 610 73 21