Михайлівська громада

Запорізька область, Запорізький район

Екскурсія до центру зайнятості

Дата: 07.03.2019 21:16
Кількість переглядів: 353

Фото без опису

Народна мудрість говорить: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути».

З метою розширення знань випускників про професійний світ, різноманітність професій та основні правила їх вибору, фахівці Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості провели  професіографічну екскурсію для учнів 9 класу Вільнянської школи інтернат для дітей-сиріт до філії.

Під час екскурсії молодь ознайомили з «формулою вибору професії», просторовими секторами філії та фахівцями, що надають послуги населенню.

Школярі дізналися про сучасні методи надання послуг незайнятому населенню: електонний запис на прийом, зйомку відеорезюме безробітних, електронний кабінет безробітного  а також з обладнанням та умовами праці фахівців.

Слід зазначити, що під час екскурсії для учнів створили умови, за яких вони спостерігали за практичною роботою працівників на  робочих місцях.

Всіх бажаючих пройти онлайн тестування на платформі «Моя професія: консультаційна мережа», фахівцем з профорієнтації Ж.Савченко зареєстровано та запропоновано дату проходження. За результатами тестування, профконсультантом філії, за бажанням, буде надано індивідуальні консультації та професійні рекомендації щодо вибору майбутньої професії.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора