Подяка ліквідаторам Чорнобильської катастрофи та членам сімей учасників бойових дій, які загинули або померли,  жертвам нацистських переслідувань

Дата: 10.05.2019 12:55

8 травня 2019 року Михайлівським сільським головою Король А., було поздоровлено ліквідаторів Чорнобильської катастрофи (11 осіб) які отримали матеріальну допомогу від сільської ради у сумі 500 гривень кожному, згідно розпорядження голови № 110 від 17.04.2019 року «Про виплату разової грошової допомоги ліквідаторам Чорнобильської катастрофи» та члени сімей учасників бойових дій, які загинули або померли,  жертви нацистських переслідувань (14 осіб) які також отримали матеріальну допомогу від сільської ради у сумі 500 гривень кожному, згідно розпорядження голови № 111 від 17.04.2019 року «Про виплату разової грошової допомоги членам сімей учасників бойових дій, які загинули або померли,  жертвам нацистських переслідувань» та продовольчі набори згідно благодійної акції «За ваші подвиги вам вдячні покоління» в якій прийняли участь підприємці розташовані на території Михайлівської сільської ради, а саме:

• Поздняк Ірина Олександрівна, с. Вільногрушівське, вул. Набережна, буд.26а;
  • Волторнист Ольга Іванівна, с. Богатирівка, вул. Молодіжна,буд.117;
  • ФОП Кадр, с. Богатирівка, вул. Центральна,буд.62;
  • Поздєєв Павло Андрійович, с. Богатирівка, вул. Центральна,буд. 33;
  • Левченко Василь Васильович, с. Люцерна, вул. Польова, буд.14;
  • Яскульська Наталія Юліанівна, с. Люцерна, вул. Дружби, буд.2 а;
  • Ковка Юрій Георгійович, Споживче товариство «Алмаз», с. Вільноандріївка, вул. Дніпровська, 97;
  • ПП Мокрецька Тетяна Іванівна, «ТАіР», с. Михайлівка, вул. Слободчикова, 77;
  • ПП Місяць Наталія Володимирівна, с. Вільноандріївка, вул. Омельченка, 25;
  • ПП «Старих Ірина Олексіївна», с. Соколівка, вул. Весняна, буд. 2 кв. 8;
  • Рахімі Вахід Рахман, «Апельмон», с. Михайлівка, вул. Слободчикова, 38;
  • ПП «Сиваш Олександр Вікторович», с. Михайлівка, вул. Вороніна, 15.

Михайлівська сільська рада вдячна даним підприємцям за участь в акції «За ваші подвиги вам вдячні покоління» та надання продуктових наборів

Список Ліквідаторів ЧАЕС
Список членів сімей учасників бойових дій, які загинули або померли,  жертви нацистських переслідувань