Михайлівська громада

Запорізька область, Запорізький район

Електронне пенсійне посвідчення: зручно, сучасно, надійно

Дата: 14.05.2019 14:36
Кількість переглядів: 394

 

 

 

Пенсійний фонд України продовжує приймати заяви на виготовлення електронного пенсійного посвідчення усім охочим пенсіонерам. Наразі ними користується понад 30 тисяч пенсіонерів у Запорізькій області. Оформлення електронного пенсійного посвідчення додасть зручності людям похилого віку в отриманні пенсій, розширить їх можливості користування онлайн-сервісами електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).

 

Що таке електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) та які його переваги?

 

Електронне пенсійне посвідчення – це пластикова картка, яка поєднує в собі і банківську картку, на яку надходять пенсійні виплати, і посвідчення особи з відповідними персональними даними. Відповідно, пред’явивши посвідчення, пенсіонер може скористатись пільгами, які йому гарантує статус: безкоштовний проїзд у громадському транспорті, знижки у магазинах, аптеках тощо.

Електронне пенсійне посвідчення уже містить електронний цифровий підпис, який дає змогу отримувати електронні документи на веб-порталах органів влади.

 

Хто може отримати ЕПП?

 

Будь-хто із пенсіонерів, які отримують пенсію в Державному ощадному банку України. Наявне паперове посвідчення можна замінити на новий документ. Водночас перехід на новий тип документу не є обов’язковим, раніше видані посвідчення продовжують бути дійсними.

 

Як отримати ЕПП?

 

Щоб отримати електронне пенсійне посвідчення, потрібно звернутись до відділення Пенсійного фонду за місцем проживання та подати заяву. Заява формується автоматично із даних, наявних у базі Пенсійного фонду. Пенсіонерові необхідно її лише підписати.

Для виготовлення документу пенсіонерам, які бажають отримати нове посвідчення замість попереднього, можуть бути використані фото, наявні в базі даних Пенсійного фонду. Ті, хто виготовляє електронне пенсійне посвідчення вперше, можуть надати фото або сфотографуватись безпосередньо у відділенні Фонду.

Виготовляє електронне пенсійне посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою, Державний ощадний банк України. Наразі Пенсійний фонд веде переговори з іншими банками щодо такої можливості. Виготовляється посвідчення протягом 30 днів і видається в обраному відділенні банку.Фото без опису

 

Запорізьке приміське

об’єднане управління

Пенсійного фонду України

в Запорізькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора