Про проведення форуму успішних бізнесів ветеранів АТО та переселенців 24.05.2019

Дата: 20.05.2019 16:44

За фінансової підтримки Світового банку, відповідно до угоди між Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, обласною державною адміністрацією та аналітичним центром “СВ -Платформа» у Запорізькому регіоні реалізується міжнародний проект «Подолання наслідків конфлікту». У рамках проекту 24 травня 2019 року у м. Запоріжжя, у обласній універсальній науковій бібліотеці (лекційний зал, 4 поверх) відбудеться форум успішних бізнесів ветеранів АТО, ООС та вимушених переселенців із тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Під час заходу досвідом розвитку власної справи поділяться ветерани війни та переселенці із Запоріжжя, Києва, Краматорська та інших міст. Планується участь представників міжнародних донорських та інвестиційних програм. Запрошуємо взяти участь у форумі делегацій Ваших територій (до 5 осіб) у складі представників виконавчого комітету міської ради, зацікавлених громадських активістів, а також осіб із числа ветеранів АТО та ООС, вимушених переселенців, що зацікавлені у відкритті або подальшому розвитку власного бізнесу. Проїзд учасників відшкодовується організаторами за пред’явленням автобусних або залізничних квитків. Інформацію про склад делегацій (ГІН і, посада, контактний телефон) прошу надати до 12.00 22.05.2019 року на електрону пошту координатора проекту від облдержадміністрації zubchenko2016@online.ua. Координатор проекту від облдержадміністрації — заступник директора - начальник управління комунікацій з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Зубченко Олександр Сергійович (061) 224-62-23, 096-812-08-97).