Михайлівська громада

Запорізька область, Запорізький район

БЕЗбілетний проїзд

Дата: 26.07.2019 12:36
Кількість переглядів: 491

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????? ?·?°?»???·????????

БЕЗбілетний проїзд

 

На сьогоднішній день у соціальній сфері регіону важливу роль відіграють приміські пасажирські перевезення залізничним транспортом АТ «Укрзалізниця». Залізничний транспорт АТ «Укрзалізниця» через його надійність залишається для населення, що здійснює щоденні поїздки в приміському сполученні на роботу й навчання, основним видом транспорту. Послугами АТ «Укрзалізниця» користуються, зокрема, пенсіонери, студенти та школярі.

Спрацьована інфраструктура, рухомий склад, недостатня компенсація на пільгові перевезення та проблема зростання кількості безквиткових пасажирів, має наслідок збитковість зазначених пасажирських перевезень.

Особливо гострою проблемою багатьох років АТ «Укрзалізниця» залишається зростання кількості безквиткових пасажирів на приміських перевезеннях. Тому АТ «Укрзалізниця» неодноразово наголошувала на недопущенні громадянами безбілетного проїзду приміським залізничним транспортом та посиленні контролю за його оплатою.

УВАГА! Статтею 135 Кодексу України про адміністративні правопорушення у поїздах приміського сполучення передбачена відповідальність за безквитковий проїзд пасажира.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора