За перекриття дороги загрожує кримінальна відповідальність

Дата: 26.07.2019 12:37

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????°???°

Михайлівська сільська рада застерігає мешканців громади утриматися від таких порушень, щоб не суперечити закону.

Акції протесту, які частково перекривають чи повністю обмежують дорожній рух на автодорогах караються законом.

Такі дії створюють затори та викликають обурення серед учасників дорожнього руху. Михайлівська сільська рада повідомляє та застерігає, що за це передбачена кримінальна відповідальність. Відомості за фактами блокування транспортних комунікацій вносять до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 279 Кримінального кодексу України.

Покаранням за такі дії, відповідно до санкції статті, карається штрафом від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.