Дата: 26.07.2019 13:22

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ

Відповідно до листа АТ «ЗАПОРІЖГАЗ» №69002.3.1-Сл-10151-0719 від 25.07.2019 року Михайлівська сільська рада інформує, що у с.Богатирівка абоненти залишилися без газопостачання природного газу.

На теперішній час експлуатаційні служби займаються перекриттям кранів на газопроводах-вводах, для проведення контрольного опресування вуличних газопроводів, що необхідно, згідно з Правилами безпеки систем газопостачання, виконувати перед пуском газу. Але не всі мешканці села допускають працівників газової служби на свою територію, де розміщені крани вводів, що уповільнює роботу для пуска газу. Пуск газу мешканцям с.Богатирівка буде здійснений відразу після перекриття всіх кранів-вводів і позитивної контрольної опресовки газопроводів.

Про час пуску газу буде повідомлено додатково.