змагально-мотиваційний, інтелектуально-ігровий захід «Місто майстрів»

Дата: 04.08.2019 04:49

02 серпня 2019 року  фахівцями Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості було проведено інтерактивний , змагально-мотиваційний, інтелектуально-ігровий захід під назвою «Місто майстрів» для дітей, які відпочивають у оздоровчому таборі «Маяк» с. Вільноандріївка.

Основна мета поїздки – це  формування у молоді правильного вибору життєвого шляху.

В ході заходу обговорювалась формула вибору професії та подолання бар’єрів на шляху професійного визначення. Діти мандрували районами міста та змагались в знанні професій.

Закінчився захід вправою-дискусією «Хто потрібен нашому місту»,  а обрані професії були записані на фліп-чарті.

Учасники отримали заохочувальні призи, які допомогла придбати депутат районної ради Дончик Т. Г.