Виїзна акція щодо проблемних питань громад в сфері зайнятості та шляхів їх вирішення

Дата: 09.08.2019 12:41

07.08.2019 в ході виїзної акції представники Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ відвідали Михайлівську та Петро-Михайлівську об'єднані територіальні громади, де поспілкувались з колективами сільських рад, мешканцями ОТГ та роботодавцями.
В ході ділових зустрічей обговорювалися проблемні для громад питання в сфері зайнятості та шляхи їх вирішення, в тому числі за допомогою новітніх електронних сервісів, які постійно впроваджуються службою зайнятості.
Приділили увагу питанням підтримки та розвитку процесу організації громадських робіт соціального напрямку, питанням підвищення професійного рівня безробітних через професійне навчання, профорієнтації шкільної молоді щодо правильного вибору професії з урахуванням потреб ринку праці.
Між сторонами було досягнуто ряд домовленостей щодо координації спільних зусиль з проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.