Ремонт доріг від траси Харків-Сімферополь до сіл Георгіївське та Соколівка

Дата: 09.08.2019 12:48

Нарешті дочекалися. В грудні 2018 року Михайлівська сільська рада на підставі звернення мешканців с.Георгіївське звернулась до державного підприємства «Запорізький облавтодор» з проханням відремонтувати дорогу від траси Харків-Сімферополь до сіл Георгіївське та Соколівка. Ці ділянки дороги неможливо навіть назвати дорогою, це більше нагадувало направлення дороги. Нас підтримала і районна адміністрація. Дороги ці знаходяться в районному підпорядкуванні. І нарешті ямковий ремонт зроблено. Ремонтні роботи проводились за кошти обласного бюджету, облдержадміністрація проводила тендер на виконання робіт і контролювала якість виконаних робіт. Працівники і мешканці сільської ради теж контролювали виконання робіт. Наразі є зауваження по ділянці дороги до села Соколівка і нам обіцяно усунути зауваження. Тепер наш шкільний автобус буде їздити по відремонтованій дорозі.