Про проведення Форуму з безпечності харчових продуктів та надання інформації щодо участі в ньому «BUSINESS FORUM НАССР IN UKRAINE»

Дата: 28.08.2019 02:11

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?«BUSINESS FORUM ?????????  IN UKRAINE?»

Законом України «Про основні принципи і вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» основну відповідальність за забезпечення безпеки продуктів харчування покладено на їх виробників та з 20 вересня 2019 року зобов’язано всіх операторів ринку харчових продуктів запровадити на своїх потужностях постійно діючі процедури, засновані на принципах НАССР.

З метою надання роз’яснення та допомоги у запровадженні і застосуванні принципів НАССР за сприянням обласної державної адміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області Асоціацією з інтеграції НАССР (м. Київ) 18 вересня 2019 року в Запорізькій обласній філармонії заплановано проведення Форуму «BUSINESS FORUM НАССР IN UKRAINE».

На Форумі будуть розглянуті такі питання, як: нове законодавство щодо продуктів харчування; система НАССР: 7 принципів, 12 кроків; реєстрація потужностей та програми-передумови системи НАССР; застосування методів кольорового кодування в процедурах клінінгу; ефективний контроль шкідників згідно вимог НАССР на підприємствах з обігом харчових продуктів; ризик- орієнтований підхід при перевірках, тощо.

Враховуючи вищезазначене, доводимо до відома суб’єктам господарювання з виробництва, переробки та зберігання продуктів харчування інформацію щодо проведення в Запорізькій області Форуму «BUSINESS FORUM НАССР IN UKRAINE»;

За додатковою інформацією та реєструванням на форум звертайтеся приймальної кімнати Михайлівської сільскої ради або за телефоном : 93-2-83