Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд»

Дата: 11.09.2019 23:55

Ми, Рада Асоціації «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд» звертаємся до Вас з наступним.

До складу нашої Асоціації входить підприємство CG International -ексклюзивний представник в Україні компанії СЕАТ (індійського виробника спеціальних, промислових і сільськогосподарських шин).

Компанія СЕАТ в Індії є ексклюзивним постачальником для таких світових виробників обладнання, ж JCB, CNH, CAT, Daimler, Atlas Copco, Wirtgen Hamm, Mahindra, Tata Hitachi, Terex та ін.

Сьогодні компанія CG International пропонує підприємствам та агроформуванням України продукцію високої якості глобального бренду СЕАТ, на значно вигідніших умовах, за рахунок більш тривалого періоду експлуатації, і в порівнянні з аналогами, не високу вартість, що становлять різницю до 30%.

Телефон для контактів: (067) 007 66 88 Тросу Дмитро Андрійович.