Отримання державної підтримки суб'єктами господарювання

Дата: 20.09.2019 15:16

Відповідно до пункту 4.1 постанови Кабінету Міністрів України від 07.02. 2018 № 107 "Про затвердження порядку використання коштів, перебачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури ( рибництва)" із змінами і доповненнями), суб'єкти господарювання або сільськогосподарські товаровиробники, що претендують на отримання державної підтримки за напрямами державної підтримки, передбаченими пунктом 4 цього порядку, зобов'язані подати разом з документами для отримання державної підтримки інформацію про всіх пов'язаних з ним осіб, які протягом бюджетного року є отримувачами державної підтримки, передбаченої пунктами 6-12 цього Порядку.

Телефон для довідок: 096-425-25-88 Богдан Павлович