В рамках місячника зайнятості молоді та реалізації проекту "START PROFI Обирай. Вирішуй. Дій."На базі центру кар'єри "PROFI Центр"проведено спільний захід з представниками  Софіївської  ВК №55 старшим інспектором відділу по роботі з персоналом , майо

Дата: 20.09.2019 16:14

В ході зустрічі учням Новогупалівського НВК та Солоненського НВК було запропоновано безкоштовне навчання в Академії Державної пенітенціарної служби за напрямками: право, психологія,економіка.

В ході заходу обговорювалась формула вибору професії та подолання бар’єрів на шляху професійного визначення. Велика увага приділялась робітничим професіям та потребам в них на підприємствах міста та району.

Професійна орієнтація допомагає школярам свідомо вибирати майбутню професію, що має попит на ринку праці, надає можливість отримати гідне робоче місце і достойну заробітну плату, максимально повно реалізувати трудовий і духовний потенціал особистості.