Народний самодіяльний аматорський фольклорний колектив «Богатиряни» отримали диплом першого ступеня на всеукраїнському фестивалі – конкурсі хорових і вокальних колективів «Українська пісня єднає нас»

Дата: 27.09.2019 09:39

Фестиваль відбувся у місті Маріуполь з 13 по 15 вересня, на який з’їхалися близько тридцяти колективів з різних куточків країни. На конкурсній програмі Вільнянський район представляли два колективи: народний аматорський вокальний колектив «Вільняночка» (керівник Н.П. Кагадєй) м. Вільнянськ та народний самодіяльний аматорський колектив «Богатиряни» (керівник М.І. Пономаренко) с.Богатирівка. За рішенням журі колектив «Богатиряни» отримали диплом першого ступеня та подарунки.

Вітаємо дипломантів! Бажаємо наснаги та завзятості, а світ барвистої української пісні нехай додасть кольорових відтінків на квітучому творчому шляху.