Розбудова молодіжної політики на території Михайлівської ОТГ

Дата: 13.10.2019 19:04

12 жовтня в межах проекту «Адвокація процесу розробки та затвердження місцевих цільових молодіжних програм в 5 ОТГ Запорізької області», відбулась зустріч з представниками громадської організації «YES», на території Михайлівського НВК.

Захід пройшов у дружному та атмосферному форматі, кожен з присутніх мав змогу висловити свої ідеї, що до розбудови молодіжної політики на території Михайлівської сільської об’єднаної територіальної громади. Відгуки присутніх тільки позитивні, вони провели час з користю, у чудовій локації, оточенні прекрасними людьми. Будемо сподіватись, що цей захід підвищить рівень молодіжної участі на локальному рівні та стане пусковим механізмом у розбудові молодіжної політики на території Михайлівської сільської громади.

Фото без опису    Фото без опису