Дата: 21.10.2019 11:30

17 жовтня 2019 на 23 (черговій) сесії вирішили затвердити програму «Забезпечення повторного харчування дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, у закладах загальної середньої освіти Михайлівської сільської ради на 2019 рік».

Одним з основних завдань сучасної освітньої політики при організації навчально-виховного процесу є збереження здоров’я та формування здорового способу життя у підростаючого покоління. Тому сільська рада забезпечить дітей (повторним) повноцінним збалансованим харчуванням з метою зменшення кількості захворювань дітей, підвищення їх розумової і фізичної діяльності. Таким чином активується роль громадськості у вирішенні проблем організації правильного харчування із залученням органів місцевого самоврядування, батьків та спонсорів, здійснення контролю з боку громадськості. Нагадаємо, що Михайлівська сільська рада з 02 березня 2018 здійснює фінансування харчування дітей з малозабезпечених сімей.