Електроустановки в небезпеці!

Дата: 28.10.2019 16:06

УВАГА!

Електроустановки в небезпеці!

Звернення до всіх громадян!

Останнім часом поширилися випадки розукомплектування (розкрадання) електроустановок, що призводить до тривалих перерв в електропостачання споживачів.

Залишаються без тепла та світла селища і села нашого району. Засобів на відновлювання розграбованих електричних мереж РЕМ не має. І якщо розкрадання триматимуть надалі, то це призведе до припинення електропостачання споживачів на тривалий час. Вважаємо, що це повинне турбувати кожного.

Тому, звертаємося до кожного – при виявленні підозрілих осіб, що виконують будь-які роботи в електроустановках або на лініях електропередачі, негайно повідомити диспетчера району електромереж по телефону № 0614342246 в райвідділ поліції по телефону № 102 або в службу безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго» по № моб. 0506978393 – Плечун А.І.

Надайте допомогу в протидії розкрадачам електроустаткування і ліній електропередач! Всі працівники РЕМ виконують роботи в електроустановках по наряду-допуску встановленого зразка, і кожний працівник має посвідчення.

Адміністрація Вільнянського РЕМ