Райдужний фестиваль

Дата: 29.10.2019 16:14

Народний хореографічний ансамбль «Веселка» святкує перемогу. Колектив виборов призові місця у конкурсі-фестивалі мистецтв «Райдужний фестиваль».

26 жовтня 2019 року у місті Дніпро відбувся конкурс-фестиваль «Райдужний фестиваль», який відвідали вихованці колективу «Веселка». На сцені виступали більше 100 колективів у номінації «хореографія», конкурсанти демонстрували членам журі свої кращі танцювальні постановки в різних номінаціях. За результатами конкурсу народний хореографічний ансамбль «Веселка» на чолі з художнім керівником Беспалою Тетяною та балетмейстером Рудніцькою Ганною привезли додому численні нагороди.

Молодша група зайняла перше місце у номінації народна хореографія, жанр хореографічне мистецтво. Старша група зайняла друге місце у номінації народна стилізація, жанр хореографічне мистецтво. Середня група посіла третє місце у номінації народна хореографія, жанр хореографічне мистецтво. Також колектив був нагороджений медалями дипломами та кубками.

Молодці!!! Так тримати!!! Ви наша гордість! Бажаємо безмежної енергії, наснаги та подальших творчих успіхів!