Скорочення державних службовців

Дата: 15.11.2019 09:22

З метою усунення можливих негативних наслідків від масового скорочення державних службовців, яке відбудеться наприкінці цього року в Вільнянській райдержадміністрації та її структурних підрозділах 13.11.2019 відбулася зустріч між керівництвом роботодавців, які вже попередили своїх працівників про майбутнє скорочення та заступником директора Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ Тетяною Жуковською.

Основним завданням в контексті реформи держслужби – є напрацювання спільного плану дій та організація заходів щодо працевлаштування співробітників, які підлягають вивільненню до набуття ними статусу безробітного.

Представниця служби зайнятості домовилася з керівництвом РДА та її структурних підрозділів про проведення анкетування серед тих співробітників, яким доведеться залишити лави держслужбовців, що дозволить заздалегідь розпочати роботу фахівцям з рекрутингу та кар’єрним радникам Вільнянської районної філії по просуванню вивільнюваних працівників на ринку праці.