Народний аматорський хореографічний колектив «Веселка»

Дата: 19.11.2019 16:20

Народний хореографічний ансамбль «Веселка» - це справжня перлинка Запорізького краю, справжня творча майстерня, де народжуються яскраві, неповторні зразки народної хореографії. Ансамбль створено в 1983 році молодим і надзвичайно талановитим хореографом – Беспалою Тетяною Миколаївною. «Веселка» стала її улюбленим дітищем і гордістю всього краю. За роки існування, ансамбль став другою домівкою для більш як 400 дітей. «Веселчани» на все життя залишаються відданими своєму колективу, а деякі вихованці вже привели навчатися танцям своїх дітей. Спочатку це був звичайний танцювальний гурток, але вже в 1994 році ансамблю було присвоєно звання «народного-самодіяльного» і підтверджено колективом своє високе звання в 1996, 2008, 2010, 2014, 2017 роках.  Колектив налічує більш як 95 учасників і має в репертуарі понад 70 танцювальних композицій.

Географія гастрольних мандрів «Веселки» шириться  всією Україною, всіх її регіонах, та за кордоном. За рік колектив дає до 70 концертів, бере участь  в більш як 10 конкурсах та фестивалях. «Веселка» є лауреатом та дипломантом міжнародних, всеукраїнських ,обласних та районних конкурсів та фестивалів. Життя в ансамблі не затихає навіть під час канікул.