Новий Рік-це час дива та виконання бажань

Дата: 19.12.2019 14:02

Завдяки Запорізькій обласній державній адміністрації, обласній службі у справах дітей, 19 грудня учні пільгових категорій навчальних закладів Михайлівської сільської громади, під супроводом працівників служби у справах дітей виконавчого комітету Михайлівської сільської ради, відвідали Новорічну виставу, яка відбулася в Запорізькому державному цирку. Діти переглянули захоплююче циркове шоу: дивовижні циркові тварини, сміливі відважні гімнасти, веселі смішні клоуни, віртуозні жонглери, акробати. Всі отримали безліч позитивних емоцій та задоволення від захоплюючої поїздки. Висловлюємо велику вдячність Михайлівській сільській раді за організацію підвозу учнів з усіх навчальних закладів Михайлівської сільської громади.