Христос народився! Славімо його!

Дата: 08.01.2020 14:48

07 січня на прихід колядників, які сповіщають радісну звістку про народження Ісуса Христа, щороку чекають у селі Михайлівка. Славу Новонародженому Божому Синові у різдвяних піснеспівах несли учасники церковного хору (Соколовська Світлана та Дарія, Цецоріна Олена, Лахтаренко Роза та Іван, Ган Любов, Мазуренко Надія, Вікторова Тетяна, Кузнецова Любов, Кібальник Світлана, Черепака Катерина, Ужва Наталія та Юрій, Павлішин Микита) та учні недільної школи «Бджілка» (Осипови Аліна та Настя, Кузнецова Поліна, Філіпова Вероніка та Єрмоленко Костянтин) прихожанами Храму Архістратига Михаїла. Колядники завітали майже до кожної домівки з різдвяною зіркою, а колядки завершувалися віншуванням – побажанням родині достатку, здоров’я, добрих врожаїв, миру та злагоди.