Михайлівська громада

Запорізька область, Запорізький район

Країна мрій

Дата: 11.01.2020 11:46
Кількість переглядів: 327

Фото без опису

В Україні стартувала спеціальна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ для стрімкої зміни способу мислення українців з виведенням його на якісно новий рівень, розроблена Академією Справжнього Успіху в межах проєкту КРАЇНА МРІЙ™ — соціальної ініціативи Миколи і Тетяни Латанських.

Тренінги планується провести в 101 українському місті, а навчити щонайменше 15 000 українців. Отримані знання та продовження роботи над собою підвищить їх шанси на успіх у житті й бізнесі, сформують розуміння, як підвищити рівень доходів, дадуть відповідь на багато життєвих питань і, як результат, стимулюватимуть позитивні зміни в країні.

На сьогодні тренінги вже пройшло більше десяти тисяч українців по всій країні і відвідано 90 міст зі 101.

«Ми задумалися, якими мають бути українці, щоб створити країну мрії? Відповідь була для нас як успішних людей очевидна. І так само ставало зрозуміло, що для багатьох українців це темний ліс. Люди звикли жити із завченими фразами, які знімають з них відповідальність: „Від мене нічого не залежить!“, „Не вийшло, значить не судилося“ і т. д. Наші співвітчизники перебувають переважно в песимістичному настрої і, крім того, що не знають, як діяти, ще й не вірять в самих себе. Ми зрозуміли, що могли б, використовуючи наш дванадцятилітній досвід роботи з різними людьми у понад 70 країнах світу, навчити українців переводити мислення в режим: „Своїми справами я створюю країну своєї мрії“. Для цього ми готові надати практичні інструменти досягнення успіху у всіх сферах життя!» — пояснює Микола Латанський.

Програма розрахована на 12 місяців. Формат заходів програми ПРОРИВ ДО УСПІХУ™ включатиме два рівні, що відрізняються тривалістю навчання.

1. «ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. Експрес-курс» — вечірній експрес-тренінг тривалістю 2,5 години. Проходить у 101 місті – 22 обласних центрах та містах обласного значення України. Навчання безоплатне для всіх бажаючих.

2. «ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. Занурення» — триденний тренінг. Проходить раз на два місяці в Києві і збирає учасників з усієї України та інших країн. Навчання платне, але для учасників проєкту КРАЇНА МРІЙ є можливість пройти програму за пільговою вартістю.

«Трансформаційна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУ™ фокусується на п’яти елементах, потрібних для здійснення прориву кожного окремо взятого українця і країни в цілому. Це розуміння того, ти хочеш досягти, віра в те, що будь-яка задумка тобі під силу, здатність взяти на себе 100%-ну відповідальність за результат, за свої дії і за себе, постановка чітких вимірних цілей і щоденна праця для досягнення бажаного», — розповідає Тетяна Латанська.

У програмі можуть взяти участь ті українці, які відчувають в собі сили змінити себе й своє оточення і збираються докласти зусиль, щоб перетворити Україну на справжню КРАЇНУ МРІЙ™. Для них підготовлено теоретичні знання, практичні вправи, спеціальні практики підвищення усвідомленості, інструменти забезпечення щоденних трансформаційних процесів.

В результаті навчання в програмі ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ для стрімкої зміни учасники оволодівають законами успіху, навчаються, як позбутися всього, що може заважати руху вперед і вгору, розуміють, як розставляти пріоритети і досягати більшого за менший час, знаходять для себе мотивувальні ланки і можуть впроваджувати Формулу Прориву™ в усі сфери свого життя.

Микола і Тетяна Латанські — український бренд № 1 людського успіху й реалізації потенціалу в житті та бізнесі.

Микола Латанський, президент компанії Academy of True Success, LLC зі штаб-квартирами в США, Естонії та Україні, інвестор в Силіконовій Долині, США, автор унікальної методики тестування людського потенціалу «Зерно Душі™», мотиваційний спікер і тренер особистісного зростання, який виступив у 31 країні світу, а також перший коуч на пострадянському просторі, який побудував успішну коучингову практику і став доларовим мільйонером.

Тетяна Латанська — успішна фотохудожниця, авторка унікальної методики розвитку жіночої мудрості «Шкала Жіночності™», авторка книги «Жіноча мудрість» і ведуча міжнародної жіночої програми «Дружина Генія™, або Як розкрити й підтримати у чоловікові генія».

Більш детально ознайомитись з проєктом можна на сайті https://ukraineofdreams.com/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора