Презентація роботодавця - охоронної компанії «ВЕНБЕСТ»

Дата: 06.02.2020 16:10

06.02.2020 у Вільнянській районній філії Запорізького ОЦЗ пройшла презентація роботодавця - охоронної компанії «ВЕНБЕСТ», яка шукає кандидатів на посаду охоронника в групу реагування по Вільнянську та Запоріжжю.

Враховуючи специфіку роботи на посаді, на захід були запрошені відповідні шукачі роботи з числа безробітних громадян.

У зустрічі прийняв участь заступник директора Запорізької філії ТОВ «ВЕНБЕСТ» Андрій Данилевський, який розповів про діяльність компанії, її структуру та принципи роботи, озвучив функції та обов'язки на посаді, графік роботи, умови праці та її оплати, а також вимоги до кандидатів, основними з яких є - наявність власного легкового авто та готовність до цілодобового чергування для швидкого реагування на виклики по об'єктам, що охороняються.

Присутні шукачі роботи мали можливість задати уточнюючі питання, обмінятись контактними даними та пройти попередню співбесіду з роботодавцем.