День соціальної справедливості

Дата: 21.02.2020 10:28

У Всесвітній день соціальної справедливості у приміщенні Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості 20 лютого 2020 року було проведено День кар’єри для соціально незахищених верств населення, а також безробітних громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості.

До заходу долучились наші соціальні партнери, яких представляли:

• Микола Єрьоменко – головний державний інспектор з праці ГУ Держпраці в Запорізькій області;
  • Надія Береснєва – начальник Вільнянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) УОГ ПФУ у Запорізькій області;
  • Ольга Іванісова – начальник відділу з контролю та соціального обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці УСЗН Вільнянської райдержадміністраціії;
  • Ірина Кумечко – головний спеціаліст Вільнянського бюро правової допомоги.

Кожен з учасників інформував присутніх громадян щодо норм діючого законодавства, про механізми захисту та можливості реалізації своїх конституційних прав у сфері зайнятості, трудових відносин, пенсійного, соціального та правового забезпечення.

Соціальна справедливість є одним із основоположних принципів мирного та благополучного існування людей і варто зосереджувати зусилля нашого суспільства в області ліквідації бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної роботи, рівноправності чоловіків і жінок, соціального добробуту та рівних можливостей для всіх верств населення.