Свято Масляної

Дата: 02.03.2020 12:00

«Прийшла пора Зимі на північ повертатись,

Тож, хоче вона з нами попрощатись.

Дарує Масляну нам на прощання –

Свято веселе зимове, останнє.»

29 лютого мешканці Михайлівської громади відмітили зустріч Зими та Весни яскравим святом Масляної «Масляну гуляємо, весну зустрічаємо». Кожен бажаючий мав можливість стати частиною великої ярмарки та придбати для себе велику кількість різних смаколиків. Свято було яскравим завдяки танцям, пісням та розважальній програмі, яку підготували працівники Михайлівського будинку культури. Вся малеча приймала участь у іграх, які провели ведучі свята Соколовська Світлана та Шаповалова Ганна. Свої вокальні номери дарували учасники художньої самодіяльності (Гнатенко Софія, Самойленко Дар’я, Соколовська Дарія, Соколовська Наталія, Антонюк Дорофея). Окрасою свята став народний хореографічний колектив «Веселка» керівник Беспала Тетяна, балетмейстер Рудніцька Ганна та Шестопалова Вікторія.

Чудові майстер-класи провели Ігнатович Людмила – малюнок хною на руці, Ліліченко Віра – розмалюй картину та Наконечна Алла – виготовлення ляльки мотанки.

Представники Молодіжної ради (Озерова Дарія та Антонюк Іван) мали можливість прийняти участь у святковій ярмарці та продавати солодощі, які приготувили небайдужі мешканці з метою підтримки молоді.

Гостем свята був народний фольклорний колектив "Богатиряни", які своїм виступом внесли особливий колорит та атмосферу.

Смачною рибною юшкою та гарячим чаєм балували незмінні працівники кухні – Швець Оксана, Шаповалов Микола, Ган Любов та Соколовський Микола.

Друзі!!! Вітаємо Вас із Масляною, святом веселих проводів зими, радісного очікування тепла та весняного пробудження природи, бажаємо Вам сонячного життя, добра і любові.