«Масляну проводжаємо, світла сонця чекаємо»

Дата: 02.03.2020 16:52

29 лютого у селі Люцерна на площі біля будинку культури відбулось народне гуляння «Масляну проводжаємо, світла сонця чекаємо». Численний натовп зібрався на площі, адже всі втомились від похмурих зимових днів й з радістю готові зустрічати весну. Розпочали свято ведучі Звєрєва Оксана та Пономаренко Марія, а також своїм співом радував народний фольклорний колектив «Богатиряни» та Антонюк Дорофея, які своїми виступами внесли особливу родзинку до свята. Також танцювальний колектив Люцернянського НВК (керівник Рудніцька Ганна) подарував свої творчі номери, що додало атмосферу свята. Своє акторське вміння у вигляді сценок та гуморесок продемонстрували Склярова Олеся, Наймушина Олена, Дмитренко Влад та Новиков Андрій. Кожен бажаючий мав можливість прийняти участь у святковій ярмарці та придбати собі корисні продукти та пригоститись безкоштовним чаєм і млинцями, а дітвора з великим задоволенням стрибала на батутах, стріляла у тирі та куштувала солодку вату та попкорн. Дякуємо за смачні млинці, які приготували Кисельова Юлія, Булах Олена, Пересунько Людмила. Організаторами свята були Звєрєва Оксана, Джурабаєва Тетяна та Староста Люцернянського старостинського округу Мелещенко Андрій. Народне гуляння завершилось вже традиційним спаленням опудала. Вважалося, що разом зі спаленням люди позбавляються від всіх негараздів і напастей, які супроводжували їх у минулому. Під час спалення опудала кожен міг загадати бажання скорішого приходу весни та тепла, а ще миру на нашій рідній Україні.