Мінімальні виплати для тих, хто втратив роботу, складатимуть 1800 гривень

Дата: 05.03.2020 13:36

Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття ухвалило рішення про підвищення з 1 березня 2020 року мінімального розміру допомоги по безробіттю. Про це повідомляє прес-служба фонду.

Для осіб, виплати яким призначаються з урахуванням заробітної плати та страхового стажу, мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшено з 1630 грн до 1 800 грн. Для осіб, виплати яким призначаються без урахування заробітної плати та страхового стажу, мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшено з 610 грн до 650 грн.

Крім того, правління Фонду на випадок безробіття схвалило проект бюджету Фонду на 2020 рік з доходами 15,8 млрд грн. та видатками 15,6 млрд. грн.. на реалізацію активних програм сприяння зайнятості передбачено спрямувати 1,2 млрд грн., торік ці витрати становили 734 млн. грн.