Ремонт дорожнього покриття

Дата: 06.03.2020 14:19

Весною 2020 року відбудеться робота з відновлення дорожнього покриття на ділянці автодороги М-18 Харків-Сімферополь від початку Запорізької області (поблизу села Тернівка Вільнянського району) до міста Запоріжжя. Переможцем тендеру та виконавцем робіт визначено ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ". Мобільний завод компанії розміщений за межами села Сергіївка на приватній земельній ділянці Валерія Бедрика. Для приготування асфальтного покриття використовується сучасна технологія, яка дозволить знизити викид в атмосферу пилу та сажистих частинок. Виготовлення суміші включає тільки висушування та сухе перемішування речовин, а не нагрівання до високих температур, тому вплив на екологію-мінімальний (ст. З ЗУ "Про оцінку впливу на довкілля").