Підписання Меморандуму "Поліцейський офіцер громади"

Дата: 06.03.2020 14:27

Голови 23-х ОТГ Запорізької області підписали Меморандуми про співпрацю з Національною поліцією та участі у проєкті "Поліцейський офіцер громади".
Уже в серпні цих 23-х ОТГ отримають обладнані автомобілі та почнуть працювати офіцери громад: Смирновська ОТГ, Долинська об'єднана територіальна громада, Чернігівська об'єднана територіальна громада, Преображенська Громада, Михайлівська сільська ОТГ, Біленьківська ОТГ, Широківська ОТГ, Комиш-Зорянська селищна об'єднана територіальна громада, Новоуспенівська ОТГ, Веселівська Громада, Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради, Гуляйпільська міська територіальна громада, Берестівська Громада, Приазовська ОТГ, Воскресенська ОТГ, Воздвижівська ОТГ, Петро-Михайлівська ОТГ, Мирненська об'єднана територіальна громада, Новоолександівська ОТГ, Семенівська ОТГ і Федорівська ОТГ.