Житло для тих, хто потребує

Дата: 11.03.2020 08:48

Фото без описуУ селі Георгіївське в існуючих соціально-економічних умовах проживає сім’я, яка опинилась без «даху над головою». Протягом 12 років вони були зареєстровані та проживали в будинку дядька, поки власник не вирішив за короткий період часу продати будинок. Постало питання терміново знайти житло для родини, яка складається з 12 чоловік та має на утриманні дітей позбавлених батьківського піклування. Складність при вирішенні даного питання полягала в тому, що бажаючі здавати житло на той момент були відсутні. Завдяки програмі «Забезпечення житлом осіб, які перебувають на квартирному обліку у Михайлівській сільській раді» затверджена рішенням №3 24 сесії VІІ скликання від 14.11.2019р сільська рада 04 березня придбала соціальне житло за рахунок коштів місцевого бюджету у селі Георгіївське,  загальною площею 40,6 м2, вартістю 160 000грн. Враховуючи складність ситуації з родиною опікуна Комарової Марії та з метою забезпечення прав та законних інтересів дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа родину було заселено в соціальне житло, а будинок зарахований на баланс Михайлівської сільської ради.