Місячник кар’єри молоді «Твоя успішна кар’єра» набирає обертів

Дата: 13.03.2020 11:27

В рамкам місячника кар’єри молоді у Вільнянській районній філії Запорізького ОЦЗ 10.03.2020 відбулас екскурсія випускників Вільнянської гімназії «Світоч», яку провела завідувач сектору профорієнтації Наталія Прасолова.

Вона ознайомила учнів з професіями та спеціальностями, що користуються попитом на ринку праці району та області. Розповіла про можливості служби зайнятості у сприянні працевлаштуванню на вільні робочі місця, технологію рекрутингу, перспективи розвитку ринку вакансій, вимоги до них, можливості професійного росту і самовдосконалення в процесі трудової діяльності.

Також спільно розглянули те, як треба вибирати свою майбутню сферу професію чи спеціальність, яких помилок при цьому можна припуститися, а, головне, як їх уникати.

Місячник триває, і  філія чекає нових гостей.