Михайлівська громада

Запорізька область, Запорізький район

Оголошення Вільнянського ПФУ та Управління соціального захисту населення Вільнянської РДА

Дата: 18.03.2020 14:30
Кількість переглядів: 322

Фото без опису

Шановні громадяни!

У зв’язку з карантинними заходами, відвідування Управління соціального захисту наслення Вільнянської РДА тимчасово обмежено.

Отримати консультацію Ви можете за телефоном 4 16 29, 4 13 08, 4 13 22 або направивши звернення через пошту чи ел. пошту: 2323_uszn@ukr.net  ; voluszn@ukrpost.ua.

Приносимо вибачення за незручності.

 

Фото без опису

 

Для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та у зв’язку із запровадженням карантину Головне управління Пенсійного фонду в Запорізькій області рекомендує використання зручних та безпечних дистанційних форм пенсійного обслуговування.

Шановні громадяни! Ви можете отримати більшість пенсійних послуг без особистих відвідувань сервісних центрів, за допомогою:

  • Skype-зв’язку;
  • послуги SMS-інформування;
  • онлайн-сервісів вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua);
  • телефонів «гарячої лінії» (061) 707-75-17 (для військових пенсіонерів) та (06143)-4-11-21 (для цивільних пенсіонерів).

Разом з тим повідомляємо, що сервісні центри тимчасово  припиняють обслуговування громадян. Для вирішення невідкладних питань, таких як оформлення документів для виплати допомоги на поховання тощо, є можливість надати документи через чергового у сервісному центрі.

Соціальна самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб ліквідації і нерозповсюдження будь-якої епідемії.

Будьте соціально відповідальними, бережіть себе та своїх рідних.

Дякуємо за розуміння!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора