31 березня закінчується внесення проєктів Бюджету участі

Дата: 19.03.2020 15:28

31 березня закінчується внесення проєктів Бюджету участі – демократичний процес, який надає можливість мешканцям Михайлівської сільської ради брати участь в розподілі коштів сільського бюджету через створення проєктів та/або голосування за них у сферах житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, охорони навколишнього природного середовища, спорту.

Загальний обсяг конкурсу у 2020 році 200 тис. грн.

Вартість одного проєкту не повинна перевищувати 50 тис. грн.

Вам виповнилося 18 років, місце реєстрації – територія Михайлівської сільської ради та маєте цікаві ідеї розвитку громади? Тоді не зволікайте та подавайте свій проєкт!

Давно мріяли про спортивний майданчик, велопарковку, створення простору для відпочинку чи проведення фестивалю? Не чекайте змін, а створюйте їх самостійно.

Оголошення переможців відбудеться 29 травня 2020 року.