Вільнянські рятувальники інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину

Дата: 23.03.2020 13:25

Відсьогодні у Вільнянську за допомогою гучномовця рятувальники інформують громадян про важливі рекомендації, які допоможуть попередити поширення коронавірусної інфекції та зберегти здоров’я в умовах карантину. Головна рекомендація – це не виходити на вулицю без нагальної потреби.
Рятувальники нагадують! У зв’язку з карантином, громадянам наполегливо рекомендується без крайньої необхідності не залишати місця проживання!
- не виходьте на вулицю без нагальної потреби;
- не відвідуйте місця скупчення людей;
- під час перебування на вулиці одягайте захисні маски, -зберігайте дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри;
- дотримуйтесь заходів особистої гігієни;
- подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.

Рятувальники Вільнянщини дуже просять громадян та гостей району бути пильними та дотримуватись рекомендацій фахівців.