Інформація Михайлівської АЗПСМ

Дата: 25.03.2020 10:06

Кoрoнaвiрус вже дістався України i вiн рoзпoвсюджується. Станом на ранок 24 березня зафіксовано вже 97  лабораторно підтверджених  випадків COVID-19.

Нинi, зa стaтистикoю, oдин iнфiкoвaний зaрaжaє в сeрeдньoму двoх людей.

В Укрaїнi вжe чoтири людини зaрaзилися всeрeдинi крaїни (вoни нe їздили зa кoрдoн).

Нинi чaс пoдвoєння кiлькoстi зaрaжeних у свiтi склaдaє – 2-5 днiв.

Eпiдeмiю буде дужe вaжкo локалізувати, якщо ігнорувати правилами поводження під час карантину.

Жoрсткi кaрaнтиннi зaхoди пoтрiбнi нe лише для тoгo aби зупинити eпiдeмiю. Тaкi зaхoди пoтрiбнi aби максимально сповільнити розповсюдження вірусу  та дaти мoжливiсть медичним закладам ретельніше підготуватися до надання допомоги хворим.

З метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації вимагає тимчасово призупиняє проведення планових заходів з прийому пацієнтів поліклінічних закладах, планові госпіталізації, планові оперативні втручання, профогляди населення, за виключенням екстрених, термінових та невідкладних станів.

Зважаючи на серйозність ситуації, згідно чинного Законодавства про інфекційну безпеку та надзвичайні стани АЗПСМ сіл Михайлівка та Богатирівка КНП «Вільнянський ЦПМСД» обмежує доступ  до лікувального  закладу  та переходить  виключно на прийом пацієнтів із невідкладними та загрозливими для життя станами. В усіх інших, не термінових, випадках відвідування амбулаторії необхідно попередньо узгодити із своїм сімейним лікарем в телефонному режимі (персональні  телефони сімейних лікарів див. нижче) та  записатись на прийом в обумовлений  лікарем час звернувшись до реєстратури АЗПСМ сіл Михайлівка, Богатирівка за телефоном  0614393160  та АЗПСМ сіл Матвіївка 0614394469.

Телефони лікарів АЗПСМ сіл Михайлівка, Богатирівка, Матвіївка

(надані за персональною згодою)

Водолазька Олена Олександрівна                                                    +380 972884098

Шелаєв Сергій Геннадійович                                                          +380 508397861

Бойко Лідія Олександрівна

+380 506589586

Касьян Галина Іванівна

+380 932441038

Обухова Світлана Володимирівна

+380 962611507

Для Вашої безпеки та безпеки медичних працівників наполегливо радимо дотримуватись наступних вимог:

- обмежте відвідування лікарів, без нагальної потреби;

- отримання рецептів, довідок, не термінові консультації узгоджуйте в телефонному режимі;

- пацієнти з ознаками респіраторних інфекцій( кашель, нежить, висока температура), повинні залишатися вдома і консультуватись з лікарем в телефонному режимі ;

- максимально обмежте контакти з іншими людьми. Особливо наголошуємо, на обмеженні перебування в людних місцях літніх людей, адже для них коронавірус несе смертельну небезпеку. Смертність людей цієї вікової категорії найвища!

- застосовуйте елементарні заходи безпеки: миття або обробка рук спиртовмісним антисептиком;

- в разі найменшої підозри на  COVID-19 негайно самоізолюйтесь і неухильно дотримуйтесь.