Рятувальники закликають мешканців дотримуватись умов карантину

Дата: 14.04.2020 10:35

Для оперативного інформування населення про дотримання умов карантину, рятувальники застосовують спеціальні автомобілі із гучномовцями. Оповіщення проводиться у ранковий і вечірній час, коли мешканці слідують на роботу, або повертаються додому, відвідують ринки та магазини.

Рятувальники застерігають громадян, що у зв’язку з карантином рекомендується без крайньої необхідності не залишати місця проживання. Не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей. Під час перебування на вулиці необхідно одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри. Крім того, слід дотримуватися заходів особистої гігієни та подбати про близьких і рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним.

Рятувальники сподіваються, що усі громадяни усвідомлять необхідність дотримання встановлених заходів безпеки задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції та збереження здоров'я людей.